wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Budowa i wyposażenie » Pompa solanki do tężni - słup cieczy 6 m
 • Grzałki najlepsze
 • Darmowa Wysyłka
01
0

Filtry

 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 1525163 klientów
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
 • Sauna-serwis.pl Jakub Kiedo
  NIP: PL1132150889

 • E-mail:sklep@sauna-serwis.pl
 • Telefon722353535
 • Sklep czynny:Pon - Pt. 10.00-15.00
 • PayU
 • PayPal
Pompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 m
Pompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 mPompa solanki do tężni - słup cieczy 6 m

Pompa solanki do tężni - słup cieczy 6 m

inni

Dostępność: W magazynie

Czas wysyłki: Natychmiast

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: Sauna-Serwis.pl

Cena brutto: 1 299,04 zł

Cena netto: 1 056,13 zł

Raty PayU

Rata już od: miesięcznie

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
Bardzo wydajna pompa obiegowa do solanki.
Skonstruowana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii. Najważniejszą cechą tego modelu to zastąpienie króćcy przyłączeniowych mufami które można bezpośrednio wkleić do instalacji PCV. Wydajność pompy regulowana jest elektronicznym kontrolerem. Wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja nie zawiera żadnego elementu wykonanego z miedzi. Pompa posiada automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzyko związanych z tym awarii. Dodatkowo urządzenie posiada mechanizm odcinający zasilanie pompy w razie zablokowania wirnika.

Za pomocą dołączenego do zestawu kontrolera pompy możliwe jest ustawienie wydajności z jaką pracuje urządzenie od 30% do 100% mocy. Kontroler posiada również funkcję pauzy przerywającą pracę pompy na 10 minut  

Wysokość podnoszenia słupa cieczy: max 6 m
- Wydajność: max 15000l/h
- Moc: 105 W
- Zasilanie: 230 V~, 50 Hz
- zastosowanie muf zamiast króćców przyłączeniowych. Pompy z serii DCP wklejamy bezpośrednio do hydrauliki PCV ( nie potrzeba silikonowego węża)
- sterownik z stopniową regulacją
- możliwość pracy poza wodą jako pompa przepływowa (bez zanurzenia w wodzie)
- 8 muf przyłączeniowych:
  -wciskane 25 mm, 32 mm, 38mm, 50 mm
  -wklejane 2 x 38mm, 2x 50 mmInstrukcja obsługi pompy 
PRZEZNACZENIE:
Pompa przeznaczona jest do przepompowywania słonej wody w tężni solankowej.
WARUNKI UŻYTKOWANIA: Urządzenie wykonane zostało zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w UE i opatrzone jest certyfikatem jakości CE. Dla długotrwałego i bezpiecznego użytkowania, proszę zastosować się do poniższych instrukcji obsługi.
1. Urządzenie przystosowane jest do użytku wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.
2. Urządzenie może być zasilane wyłącznie z sieci elektrycznej o napięciu znamionowym podanym na urządzeniu. 
3. Urządzenie znajdującego się poza wodą nie należy włączać do sieci elektrycznej. 
4. Przewód zasilający nieodłączalnyny nie może być wymieniony. Jeżeli przewód ulegnie uszkodzeniu, sprzęt staje się bezużyteczny.
5. OSTRZEŻENIE: Przed wykonaniem konserwacji sprzętu znajdującego się w wodzie wyjąć wtyczkę lub wyłączyć sprzęt.
6. Niniejszy sprzęt może być użytkowany przez dzieci w wieku co najmniej 8 lat i przez osoby o obniżonych możliwościach fizycznych, umysłowych i osoby o braku doświadczenia i znajomości sprzętu, wyłącznie jeżeli zapewniony zostanie nadzór lub instruktaż odnośnie do użytkowania sprzętu w bezpieczny sposób i zrozumiałe związane z tym zagrożenia pod nadzorem osób dorosłych.
alt
GOSPODAROWANIE ODPADAMI: Zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nie wolno wyrzucać do śmietnika. Selekcjonowanie i prawidłowa utylizacja tego typu odpadów przyczynia się do ochrony zasobów środowiska naturalnego i umożliwia uniknięcie negatywnego wpływu na zdrowie, które może być zagrożone  przez nieodpowiednie postępowanie z odpadami. Użytkownik jest odpowiedzialny za dostarczenie zużytego sprzętu do wyspecjalizowanego punktu zbiórki, gdzie będzie on przyjęty bezpłatnie. Informacje o takim punkcie można uzyskać u władz lokalnych, albo pytać w punkcie sprzedaży lub też w serwisie producenta.
MONTAŻ I REGULACJA:
Użycie w pełnym zanużeniu: Urządzenie należy umieścić w sposób stabilny w wodzie za pomocą dołączonych przyssawek lub przykręcając podstawę do podłoża. Urządzenie nie może pracować na sucho (bez wody). Urządzenie należy obsługiwać po wyłączeniu wtyczki zasilającej z sieci elektrycznej. Należy zadbać, aby kosz chroniący komorę wirnika był stale wolny od zanieczyszczeń, które mogą powodować zmniejszenie wydajności pompy, a w przypadku zablokowania przepływu, także jej przegrzanie i uszkodzenie.

Użycie poza wodą: Stanowisko pomty musi znajdować sie poniżej lustra wody, tak aby woda mogła być doprowadzona do urządzenia, ponieważ pompa nie jest samozasysająca. Zdejmij pokrywe filtra oraz podłącz wąż ssący. Połączenie powinno być wodoszczelne. Przed włączeniem wypełnij wąż ssący oraz pompę wodą, Aby zapobiec zatkaniu pompy zabezpiecz wąż ssący sitkiem, tak żeby nie dostawały sie zabrudzenia do pompy . Nie pozwól pracować pompie bez wody. Może spowodować to uszkodzeniesilnika. Malezy zapewnić tały dopływ wody do pompy. 

KONSERWACJA, CZYSZCZENIE: Każdorazowo przed przystąpieniem do obsługi urządzenia , należy wyjąć jego wtyczkę zasilającą z sieci elektrycznej. W celu bieżącej konserwacji, należy otworzyć kosz zabezpieczający zespół wirnika, otworzyć komorę wirnika przez zdjęcie zespołu doprowadzającego wodę i delikatnie wyjąć wirnik aby opłukać go pod bieżącą wodą ze wszystkich zanieczyszczeń. Komora wirnika powinna być wolna od zanieczyszczeń, a wirnik  po umieszczeniu w pompie powinien obracać się swobodnie. Nie należy samodzielnie otwierać obudowy pompy. Po wyczyszczeniu wirnika należy założyć pompę w kolejności odwrotnej. Brak regularnego czyszczenia wirnika oraz kosza może prowadzić do nagromadzenia osadów, zatrzymania i przegrzania pompy co wyklucza odpowiedzialność sprzedawcy za produkt.
Pozostałe produkty z kategorii
Klej do soli i cegieł solnych 1kg

Klej do soli i cegieł solnych 1kg

158,90 zł brutto129,19 zł netto
Mocowanie wiadra prysznicowego

Mocowanie wiadra prysznicowego

200,01 zł brutto162,61 zł netto
przycisk, bezpieczeństawa, alarmowy, do, sauny, IP 65, 10A, awaryjny

Przycisk bezpieczeństawa do sauny IP 65, 10A

99,00 zł brutto80,49 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl